Mijason craftwork

stránky pro všechny, kteří se rádi baví tvořením čehokoliv

Statistika

Tady mi můžete psát:

poslední novinky

FLER.CZ

Moje ikonka

výroba přáníček

Tohle mě fakt baví. Na malém prostoru vymyslet něco originálního. Ani vlastně nevím, kdy jsem udělala první přáníčko. Fakt si to nevybavuju, ale chytlo mě to a tak zkouším všechno možné. Často lítám po netu a hledám nové techniky. Jen kdyby všechno co je k tomu potřeba nebylo tak setsakramentsky drahé, uf! Ale nedám se, pomalu a polehoučku si kupuju, co je potřeba. Doma už si zvykli,že k narozeninám, vánocům a podobným záležitostem si nepřeju šatičky, prstýnky, náramky, šminky atd., ale tu výsekový strojek, tu nějaké šablony, tu nějaký jiný stroječek, či předělání pokoje na MY CRAFT ROOM :-) (prostě místečko, kde bych s tím vším mohla sedět, mít všechno pohromadě a netahat to po celém bytě). Musím se pochlubit, že už jsem manžela k tomu přesvědčila, byl ze mě trochu na mrtvici, ale protože to je zlatíčko, nakonec mi můj koutek vytvořil. Je to teď čerstvé, takže až nafotím, dám sem fotočku. Sice se to zdaleka nerovná těm pokojům z netu, ale je to MOJE !!

pozdě, ale přece..

100_1770.JPG

Před svátky nějak nebyl čas, tak teď se konečně dostávám k tomu sem dohrát fotky vánočních přáníček, která jsem letos dělala. Je to jen ilustrativní část, všechno sem nechci dávat. Jsou vytvořená technikou 3D decoupage. Takže zbytek v rubrice přáníčka..

trocha vánoc..

vánoce.jpg

Vánoční přáníčko trochu jinak.  Ten papír s těmi zlatými plastickými puntíky mě prostě nadchnul, tak jsem to takhle zkusila.

1  
2  
 
Děkuji Vám za návštěvu