Mijason craftwork

stránky pro všechny, kteří se rádi baví tvořením čehokoliv

Statistika

Tady mi můžete psát:

poslední novinky

FLER.CZ

Moje ikonka

korálkování

Asi to všechno začalo jako u každé podobně "postižené" korálkováním. Chtěla jsem si udělat konkrétní šperk ke konkrétnímu oblečení. První pokusy, vztek, rozsypaný korálky, prostě mazec. Ale nedala jsem se a zkouším to dál. Když se výrobky začaly líbit v mém okolí, zkusila jsem vytvářet další. Občas to dopadlo i tak, že jsem něco stvořila, někam v tom přišla a některá ze známých řekla: Jo, tak přesně tohle chci taky. A tak se to nějak samovolně rozrůstá..

Pár novinek.. - obrázek

hnědozlatý s náramke

Tak tenhle víkend byl zas korálkový. Tentokrát to nebyly moc ozdoby, ale slíbila jsem pár věcí, tak jsem se do toho pustila.

První věc byl kratší náhrdelník v kombinaci s náramkem. Je udělaný  z hnědožlutých korálků se zlatým žiháním, které jim dodává ten správný šmrnc. Druhý je delší náhrdelník z plochých korálků-člunků  a několika druhů červeného rokajlu.

Byly to věci dělané na zakázku, tak doufám, že splní očekávání. U těhle věcí  je vždycky trošku problém, že dotyčná osoba může mít trochu jinou představu. Ale snad to dopadne dobře.

Posledni komentare
14.09.2008 17:41:04: Krásné, moje oblíbené barvy. Na jedničku s hvězdičkou.

ruka.jpg

Tak jsem konečně sehnala ručku, na které by to vypadalo líp než na té mojí   Tuhle ozdůbku mohu udělat v několika velikostech, každý má ručku jinak velkou, že.. Myslím, že svatební šaty by to v kompletu s náhrdelníkem, naušnicemi  a náramkem na nohu mohlo pěkně doplnit..

modrý dáreček

modrý - detail.JPG

 
Děkuji Vám za návštěvu