Mijason craftwork

stránky pro všechny, kteří se rádi baví tvořením čehokoliv

Statistika

Tady mi můžete psát:

poslední novinky

FLER.CZ

Moje ikonka

HOME

Novinky v e-shopu

oválky.JPG

V e-shopu jsem pro Vás připravila spoustu nových korálků a komponentů. PŘIJĎTE  A  URČITĚ  SI  VYBERETE !!!!!

Zdravím všechny uprostřed léta ! Určitě většina z Vás  tráví dovolenou nebo prázdniny někde u vody nebo na chatě, což je určitě lepší než sedět u počítače. Ale zase je třeba alespoň čas na věci, které normálně přes rok nestíháme  :-)  A ani já moc nestíhám tady doplňovat články a fotky. Trochu víc než obvykle mě teď zaměstnával E-SHOP (nestěžuju si, nééé - všichni jste vítáni !!! ), tak jsem to tu trochu flákala. Musím se polepšit

A taky se musím pochlubit! Mám velkou radost, že  uvedení 1.čísla magazínu se setkalo s veskrze kladným ohlasem, spoustu z vás si ho objednalo ať už v PDF formátu nebo v tištěné verzi. Budu moc ráda když vám bude k užitku i k radosti. Už pracuji na srpnovém čísle. Tentokrát to bude magazín na téma TEA BAG FOLDIG. Kdo netuší oč se jedná (i když vás asi bude málo :-) , tady je malá ukázka :   ZDE

Jo a při jednom čekání na autobus mi oko zabrousilo na nebe, kde v tu chvíli byly úžasný mraky, tak jsem si je vyfotila - jen tak, prostě se mi líbily. Ale druhý den tam zas byly nějaký pěkný, tak jsem zase fotila - prostě mě fascinovaly. A tak jsem si řekla, proč z toho neudělat takový malý seriálek - každý den jeden mrak.  Prosím případné kritiky fotek o shovívavost, nejsem fotograf a fotky jsou dělané vždycky jen tak narychlo mobilem, foťák s sebou opravdu vždycky nemám. Takže mě nekamenujte :-) Jako již tradičně, obrázky naleznete v sekci FOTO a nebo můžete vstoupit rovnou   TADY

                                                                                                                    

Magazín č. 1

titul2.jpg

Tak jsem splnila další úkol, který jsem si před časem dala. Vyslyšela jsem pár proseb a žádostí o to, abych udělala nějaké kompletní návody na tvoření. A tak jsem se rozhodla, že vytvořím pravidelný měsíčník v elektronické podobě, kde bude každé číslo tematicky zaměřené na jednu kreativní techniku. A je na světě první dítko, které se věnuje báječné technice IRIS FOLDING. 

Jak už jsem řekla, chtěla bych, aby se z toho stala pravidelná záležitost, takže už teď se vrhám na přípravu příštího čísla. Magazínek by měl vždycky cca 15 - 20 stránek.  Uvnitř najdete jak kompletní návod krok za krokem i pro úplné začátečníky (samozřejmě detailně nafocený), tak popř. i nějaké šablony a užitečné webové odkazy. Časem snad přibudou i další rubriky.  Magazín je ve formátu PDF.

No a protože z vlastní zkušenosti vím, že někdo má radši když si časopis může přečíst in natura a taky třeba vždycky není hned po ruce počítač, pro ty z vás, které mi napíšou na mail, pošlu i jeho tištěnou verzi. Nečekejte sice žádný křídový papír, je to zatím taková domácí výroba, ale snad to časem bude lepší. Budou ji sice mít o něco dražší o poštovné, ale zase u ní bude dárek v podobě materiálu k prvnímu vyzkoušení dané techniky.

Takže kdo máte zájem, pište na zdenri@seznam.cz.

Cena elektronické verze je 39,- Kč, tištěná je o 14,- Kč dražší (poštovné).

Před časem se asi se svatbami roztrhl pytel, dělala jsem několik dárkových balení vín ke svatbě. Bohužel jsem neměla zrovna po ruce foťák, takže jsem si výsledky nemohla zdokumentovat. Dnes  se na mě obrátila další zájemkyně o zabalení dvou lahvinek dobrého vínka, a tentokrát už jsem byla připravena. Výsledek je tady. Hezký den všem!

                                                                            

Lánské letní slavnosti

20062009175.jpg

Dnes se konal 6. ročník LÁNSKÝCH LETNÍCH SLAVNOSTÍ. Řemeslného jarmarku, který byl jejich součástí jsem se zúčastnila i já jako jeden z vystavujících. Připravila jsem pro Vás opět pár foteček - jako tradičně v sekci FOTO - VÝSTAVY, AKCE 

                                                                                                                  

novinky v E-SHOPU

100_3433a.JPG

Kdo z vás potřebuje občas nějaké korálky, možná uvítá dnešní přírůstek v e-shopu. Přidala jsem tam tyhle sady drobného rokajlu. Samozřejmostí je SLEVA při nákupu všech 5 sad.

 

.. až k oblakům .....

4.JPG

V úterý jsem měla to štěstí, že jsem mohla absolvovat let vyhlídkovým balonem. Byl to naprosto úžasný zážitek. Ti z vás, kteří už letěli, ví o čem mluvím. A ti, kterým se to zatím nepoštěstilo, by to měli co nejdřív zkusit. Sice mám ve výškách závratě, ale s kolegy (letělo nás 11) jsme se shodli, že v balonu je to úplně něco jiného, než když člověk stojí např. na rozhledně. Počasí vyšlo nádherně, viditelnost skvělá, prostě bomba... Nafotila jsem i pro vás pár fotek. Jako obvykle - v sekci FOTO - JEN TAK.

1  
2  
3  
4  
5  
 
Děkuji Vám za návštěvu