Mijason craftwork

stránky pro všechny, kteří se rádi baví tvořením čehokoliv

Statistika

Tady mi můžete psát:

poslední novinky

FLER.CZ

Moje ikonka

HOME

Magazín č. 1

Magazín č. 1

titul2.jpg

Tak jsem splnila další úkol, který jsem si před časem dala. Vyslyšela jsem pár proseb a žádostí o to, abych udělala nějaké kompletní návody na tvoření. A tak jsem se rozhodla, že vytvořím pravidelný měsíčník v elektronické podobě, kde bude každé číslo tematicky zaměřené na jednu kreativní techniku. A je na světě první dítko, které se věnuje báječné technice IRIS FOLDING. 

Jak už jsem řekla, chtěla bych, aby se z toho stala pravidelná záležitost, takže už teď se vrhám na přípravu příštího čísla. Magazínek by měl vždycky cca 15 - 20 stránek.  Uvnitř najdete jak kompletní návod krok za krokem i pro úplné začátečníky (samozřejmě detailně nafocený), tak popř. i nějaké šablony a užitečné webové odkazy. Časem snad přibudou i další rubriky.  Magazín je ve formátu PDF.

No a protože z vlastní zkušenosti vím, že někdo má radši když si časopis může přečíst in natura a taky třeba vždycky není hned po ruce počítač, pro ty z vás, které mi napíšou na mail, pošlu i jeho tištěnou verzi. Nečekejte sice žádný křídový papír, je to zatím taková domácí výroba, ale snad to časem bude lepší. Budou ji sice mít o něco dražší o poštovné, ale zase u ní bude dárek v podobě materiálu k prvnímu vyzkoušení dané techniky.

Takže kdo máte zájem, pište na zdenri@seznam.cz.

Cena elektronické verze je 39,- Kč, tištěná je o 14,- Kč dražší (poštovné).

 
Děkuji Vám za návštěvu